Business View Wirtualne spacery Google

Panoramiczne zdjęcia firmowe Twojej firmy to doskonała sposób, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Dzięki wykonaniu zdjęcia panoramicznego przez rekomendowanego fotografa Google, możliwe będzie umieszczenie wirtualnej wycieczki po Twojej firmie w usłudze Zdjęcia Firmowe Google. Dzięki temu każdy zainteresowany Twoim biznesem będzie mógł zapoznać się z wnętrzem Twojej firmy. Zdjęcia Firmowe Google zwiększą twoją widoczność w sieci i ułatwią kontakt z Klientem.

 

 

Wirtualna wycieczka po Twojej firmie daje Ci okazję, by pokazać Twoją firmę klientom z całego świata. Zobaczą ją oni od środka na wysokiej jakości zdjęciach w formacie 360 stopni w Street View. Klienci będą mogli obejrzeć wnętrza Twojej firmy i poczuć ich atmosferę podczas wirtualnej wycieczki widocznej w wynikach wyszukiwania Google, na Mapach Google oraz w Google+ Lokalnie. Wirtualny spacer z Twojej wizytówki na Google+ możesz bez żadnych dodatkowych opłat dołączyć do swojej firmowej strony internetowej, do swojego Fan Page-a na Facebooku oraz do wszystkich Twoich wizytówek na dowolnym portalu.

Korzyści

  • Zaangażuj swoich klientów – interaktywna wirtualna wycieczka to doskonały sposób na zaprezentowanie wystroju, atmosfery i unikalnych cech Twojego biznesu. Sezonowe sesje zdjęciowe to również świetny sposób, aby utrzymać swoją firmę na bieżąco i pokazać klientom, co nowego masz do zaoferowania.
  • Dzięki tej usłudze zwiększysz widoczność swojego biznesu w wynikach wyszukiwania Google, a także na Mapach Google oraz nowych, zoptymalizowanych pod kątem biznesowym, stronach „Google+ Lokalnie”
  • Wycieczka jest zintegrowana z obecnymi punktami Google Street View, czyniąc całe wirtualne doświadczenie kompletnym zarówno dla Twojej firmy jak i klientów.
  • Otrzymasz profesjonalne, statyczne zdjęcia do wykorzystania we własnych działaniach marketingowych. Mogą one przedstawiać np: logo firmy, widok lokalu z zewnątrz, niepowtarzalny wystrój wnętrz, godziny otwarcia, nagrody, gadżety / ekspozycję zaopatrzenia, menu restauracji, wizytówki, akceptowane rodzaje płatności itp.
  • Wszystkie zdjęcia są Twoją własnością – nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów licencyjnych. Oznacza to, że możesz je wykorzystywać dla jakichkolwiek innych celów marketingowych, umieszczać na własnych materiałach promocyjnych, ulotkach itp.
  • Wirtualne wycieczki Google oraz zdjęcia statyczne bez problemu możesz umieścić na własnej stronie, blogu, czy portalach społecznościowych.

 

 

 

Jak zamówić?


Zadzwoń lub napisz


Skontaktuj się z nami
drogą telefoniczną lub mailową.


My zrobimy zdjęcia


Umówimy się na spotkanie w Twojej firmie i zrobimy zdjęcia. Sesję wykonamy tak, by nie zakłócić pracy państwa firmy.


Gotowe!


Po kilku dniach interaktywna wirtualna wycieczka pojawi się na profilu Państwa firmy.

 

Cennik

3-5
Panoram
100
za panoramę
6-10
Panoram
95
za panoramę
11-20
Panoram
90
za panoramę
21-30
Panoram
85
za panoramę
31-40
Panoram
80
za panoramę

 

Powyżej 40 panoram cenę ustalamy indywidualnie.

Wszystkie ceny są cenami netto – należy doliczyć podatek VAT. Wystawiamy faktury VAT.